Chcesz urozmaicić wydarzenie najładniejszym mobilnym barem zrobionym z zabytkowego auta ,wykończonego w drewnie?

Wypić pyszną włoską kawę, zabarzoną w klasycznym ekspresie wysokociśnieniowym ?

Wypić kieliszek wina, prosecco lub aperol spritz'a ?

To nie jest po prostu catering, jesteśmy podróżnikami którzy uśmiechem z pewnością sprawią, że wydarzenie będzie niezapomniane.

Surfkawka coffee & wine jest rozwiązaniem dla stawiających na pierwszym miejscu estetykę wesela, imprezy firmowej, urodzin i wyjątkowego podania napojów swoim gościom. Serwujemy pyszną kawę oraz napoje alkoholowe prosto z włoskiego Piaggio Ape z 1970 roku, które samodzielnie zrekonstruowaliśmy i nadaliśmy mu duszę. 

Parzymy kawę tradycyjną metodą z ekspresu wysokociśnieniowego, na miejscu mieląc ziarna, dzięki czemu zachowują one najważniejsze walory smakowe. Oprócz tego oferujemy wino prosto z beczki oraz aperol spritz na ochłodę. 

 Oprócz tego robimy swoje autorskie przepisy, podajemy kawę w różnych wariacjach oraz orzeźwiające zimne napoje na bazie świeżych owoców. Zapewniamy bardzo profesjonalną i zaangażowaną obsługę.

Surfkawka coffee & wine jest rozwiązaniem dla szukających urozmaicenia konferencji, spotkań biznesowych, imprez plenerowych,koncertów.

Nasz mobilny bar pozwoli zadbać o gości, klientów, tak aby poczuli się wyjątkowo i długo zapamiętali smak i aromat naszych drinków.  Dzięki Surfkawce zaskoczycie swoich gości, wyrazicie wdzięczność swoim pracownikom lub uhonorujecie klientów.

Nasza obecność na Waszym wydarzeniu to świetny pomysł na zagospodarowanie części gastronomicznej lub promocji własnej marki. Zapewniamy przestrzeń reklamową na kubkach i dodatkach oraz wysoki poziom obsługi klientów. Wyjątkowy wizerunek Surfkawki przyciąga uwagę i nie pozostawia przechodnia obojętnego.

Dodatkowo oferujemy foto i wideorelacje z imprezy.

 

Nasze menu :

prosecco z beczki

wino z beczki

aperol spritz

americano

espresso

doppio

flat white

cappuccino

coffee latte

coffee latte macchiato

kawa mrożona

kawa mrożona z lodami

kawy smakowe z dodatkiem likierów

napoje zimne (on lemon)

 

 

                                                                 

 

 

Znajdziesz nas również na:

DSC01623.JPG

Instruktor kitesurfingu, fizjoterapeutka oraz joginka. Żyje w zgodzie z naturą i kieruje się sercem. Zaparzy Ci pyszną kawę i opowie o przygodach, które przeżyła.

DSC01644.JPG

Instruktor kitesurfingu IKO i PZKite. Relacjonuje piękne chwile na zdjęciach i filmach. Jego pasją jest snowboard i fotografia, kocha góry i pływanie na kitesurfingu.  Zarazi Cię wielką pasją do sportu.