Od kilkunastu lat turystyka to nasze hobby i praca. Doświadczenie zdobywaliśmy pracując dla dużych i małych organizatorów. Wykorzystując całą zdobytą wiedzę, dodając do tego pasję i miłość, tworzymy ciekawe oferty wyjazdowe w co raz to głębsze zakątki Świata, przywożąc mnóstwo ciepłych wspomnień, nowych doświadczeń i przyjaźni. Dzięki temu, że naprawdę; uwielbiamy to co robimy, jesteśmy w stanie zarazić naszą pasją każdego.

Życie jest zbyt krótkie aby siedzieć w miejscu. Każdy dzień jest tym najważniejszym, a to daje nam ogromne poczucie szczęścia. Wstając rano masz możliwość nauczenia się czegoś nowego. Dlatego zachęcamy Was do przyłączenia się do nas, my z radością nauczymy Was tego co sami umiemy. Nie jesteśmy dużą firmą, lecz grupą nieprzypadkowych ludzi, którzy podchodzą indywidualnie do każdego szkolenia. Pływamy od wielu lat, mamy doświadczenie w różnych warunkach na spotach w Polsce i na całym świecie: Brazylia, Zanzibar, Sycylia, Sardynia, Dania, Hiszpania itd.

Kitesurfing jest sportem ekstremalnym lecz pod okiem doświadczonych i cierpliwych instruktorów staje się bezpieczny i; dostępny dla każdego. Uczymy wszystkich chętnych na poziomie podstawowym, jak również z większym doświadczeniem chcących doskonalić swoją technikę na wodzie bądź pragnących nauczyć się freestyle’u.

Jesteśmy ambasadorami renomowanej firmy Nobile, produkującej deski i latawce kitesurfingowe. Dzięki tej współpracy, wszystkie osoby posiadające umiejętności na poziomie IKO III mogą nas odwiedzić i przetestować całkowicie za darmo nasz sprzęt.

W okresie czerwiec-wrzesień znajdziecie nas w Jastarni na półwyspie helskim, po sezonie wakacyjnym w bardziej egzotycznych miejscach (więcej szczegół w ofercie poniżej).

Doradzamy w sprawie zakupu sprzętu oraz całego wyposażenia.

Zapoznaj się z naszą ofertą.

Znajdziesz nas również na:

DSC01623.JPG

Instruktor kitesurfingu, fizjoterapeutka oraz joginka. Żyje w zgodzie z naturą i kieruje się sercem. Zaparzy Ci pyszną kawę i opowie o przygodach, które przeżyła.

DSC01644.JPG

Instruktor kitesurfingu IKO i PZKite. Relacjonuje piękne chwile na zdjęciach i filmach. Jego pasją jest snowboard i fotografia, kocha góry i pływanie na kitesurfingu.  Zarazi Cię wielką pasją do sportu.